Zbigniew Kubalańca


Jest absolwentem Uniwersytetu Opolskiego i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od kilku lat pełnił funkcję dyrektora Departamentu Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego. Jest także nauczycielem akademickim. Był radnym miasta Opola VI i VII kadencji, po ośmiu latach doświadczeń w samorządzie miasta zdobył mandat radnego województwa opolskiego.

Od kilkunastu lat pracuje na rzecz województwa opolskiego. W urzędzie marszałkowskim nadzorował prace Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz szkół prowadzonych przez Województwo Opolskie. Realizował także, we współpracy z partnerami, projekt wsparcia bazy kształcenia zawodowego w regionie pn. „Wsparcie kształcenia zawodowego w kluczowych dla regionu branżach” oraz programy wsparcia stypendialnego dla najzdolniejszych uczniów województwa opolskiego „Wspieramy najlepszych”.

Metryczka

Wytworzono: 06.12.2010
Wytworzono przez: Sylwia Jóźków
Opublikowano: 20.09.2016, 09:37
Opublikowano przez: Sylwia Jóźków
Zmodyfikowano: 07.03.2024, 14:45
Zmodyfikowano przez: Marta Maj
Podmiot udostępniający: Województwo Opolskie
Liczba odwiedzin: 7626

W przypadku problemów z dostępnością dokumentu na stronie BIP prosimy o zgłoszenie uwag koordynatorowi dostępności Pani Aldonie Stahlberger, email: dostepnosc@opolskie.pl, tel. +48 77 44 45 519.

Przewiń do góry